jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۵۴۴۲ ۳۰ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رضا مهاجری (سرمربی پدیده): بتازگی در جام حذفی با تراکتورسازی دیدار داشتیم و این موضوع می‌تواند به سود یکی از ما باشد، به هر حال الان هر دو تیم از یکدیگر شناخت خوبی دارند و باید دید کدام‌یک از ما بهتر از این شناخت استفاده می‌کند. البته بازی کردن مقابل هواداران پرشور تراکتورسازی کار سختی است و قطعا فشار زیادی روی تیم ایجاد می‌کند.

اکبر میثاقیان (سرمربی سیاه‌جامگان): همه بازی‌ها سخت است و هیچ فرقی بین تیم‌ها وجود ندارد. گسترش یک تیم خوب است و همه امکانات لازمه را در اختیار دارد. سرمربی گسترش فولاد هم مربی بادانشی است که چندسالی در ایران کار کرده و به خوبی از فوتبال ما شناخت دارد. ما بازی سختی داریم اما برای برد به میدان می‌رویم. چند هفته است که در آخرین دقایق برد را با مساوی عوض می‌کنیم و می‌خواهیم به این روند پایان دهیم.

ستار همدانی (مربی گسترش): بازی با سیاه جامگان بازی هافبک‌هاست و هر تیمی وسط زمین مالکیت توپ داشته باشد و ارتباط هافبک و مهاجمان را قطع کند برنده خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر