jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۳۷۱۸ ۲۶ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شوخی دو پسر جوان با پیرمرد به قیمت جان او تمام شد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 5 صبح جمعه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 فوت پیرمردی 69 ساله در بیمارستان به کلانتری 133 شهرزیبا گزارش شد. با حضور ماموران، اعضای این خانواده این مرد با طرح شکایتی عنوان کردند پیرمرد به علت عوارض ناشی از ضربه و آسیب‌های وارد شده به مهره‌های گردنش فوت کرده است .

کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات از اعضای خانواده این مرد به نام منصور متوجه شدند تا دو ماه پیش، منصور هر روز صبح در پارک کاجستان واقع در خیابان وفادار جنوبی ورزش می‌کرد و به خاطر تردد زیاد در داخل پارک و شوخ‌طبعی که داشته، با افراد زیادی رابطه دوستانه برقرار کرده بود. پیرمرد 15 تیر در پارک با دو نفر از جوانان به نام‌های مهیار 24 ساله و امیرمهدی 27 ساله مشغول شوخی کردن بوده که این دو جوان اقدام به گرفتن دست و پای او کرده و در حال تاب دادن، او را به زمین انداخته‌اند که همین کار آنها باعث آسیب‌دیدگی شدید منصور از ناحیه گردن شد و بعد از دو ماه به خاطر عوارض آن جان باخت. با طرح شکایت خانواده پیرمرد از مهیار و امیرمهدی، هر دو نفر آنها در محل سکونتشان در خیابان وفادار جنوبی دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. مهیار و امیرمهدی در اظهارات اولیه منکر هرگونه آسیب رساندن به منصور شده اما در ادامه مدعی شدند به قصد شوخی با منصور، او را تاب داده و به زمین انداخته‌اند.

با دستور قضایی جسد برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر