jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۶۳۷۴۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

وعده منصوریان سوژه پرسپولیسی‌ها شد

تا سال 1402 قدرت آسیا می‌شویم

علیرضا منصوریان باز هم باخت. دو شکست در چهار هفته اول لیگ برتر چیزی نبود که برای هواداران قابل تحمل باشد، به همین دلیل در ورزشگاه تختی علیه او شعار دادند. منصوریان اما از این شعارها به هیچ وجه ناراحت نیست. او می‌گوید: «اشکالی ندارد. من فراموش نکردم این هوادار چطور سال گذشته پشت من ایستاد. الان هم ناراحت هستند و من به آنها کاملا حق می‌دهم. مگر هوادار بارسلونا ناراحت نبود؟ این چیزها طبیعی است. ما هدفمان این است که دل هواداران را شاد کنیم و ان‌شاءالله این اتفاق می‌افتد.»

منصوریان در ادامه وعده‌هایش این‌بار وعده داد مثل سال گذشته استقلال دوباره نتیجه می‌گیرد: «مگر می‌شود تیمی که اصول و برنامه داشته باشد، نتیجه نگیرد؟ امکان ندارد. شک نکنید استقلال نتیجه می‌گیرد. شاید وقفه بیفتد ولی ما موفق می‌شویم.» سرمربی استقلال که هفته‌هاست از بازی مالکانه استقلال حرف می‌زند، باز هم تاکید می‌کند که آنها مالکانه بازی می‌کنند. البته هیچ تیمی در دنیا به اندازه بارسا مالکانه بازی نمی‌کند ولی کسی سراغ ندارد مربیان مختلف این تیم به اندازه منصوریان روی بازی مالکانه‌شان تاکید کرده باشند! او می‌گوید: «ما در بازی سایپا به خاطر بازی مالکانه زحمت کشیدیم! در رختکن هم به بچه‌ها گفتم شما مردهای بزرگی هستید.»

یکی از اتفاقات جالب بازی استقلال و سایپا تعویض اشتباه مجتبی جباری بود. منصوریان که لب خط به این مساله واکنش نشان داده بود، می‌گوید: «در تعویض مجتبی هم مقصر من بودم. ظاهرا در جریان بازی گفته بودم قائدی به جای جباری بیاید، در حالی که ما می‌خواستیم شجاعیان را به دفاع چپ ببریم و یعقوب کریمی را تعویض کنیم، چون وقتی بازیکن جوانمان را به زمین می‌فرستیم، باید هافبک باتجربه‌ای مثل جباری را پشت سر او داشته باشیم.»

بی‌شک جالب‌ترین بخش حرف‌های منصوریان درباره استقلال آینده بود. در حالی که اکثر بازیکنان استقلال قراردادشان سال 98 تمام می‌شود و تازه تعدادی از آنها سن و سالشان بالاست و باید خداحافظی کنند منصوریان وعده استقلال 1402 را داد! او در این‌باره می‌گوید: «فونداسیون این تیم را به نحوی درست کرده‌ام که تا سال 1401 یا 1402 یکی از قدرت‌های آسیا خواهیم شد. در آینده روزی را می‌بینم که استقلال از ابرقدرت‌های ایران و آسیا خواهد شد.» همین حرف‌های منصوریان سوژه‌ای شد برای کانال‌های پرسپولیسی که تا پاسی از شب برای این مربی عکس و جوک می‌سـاختند. منصوریان حتی در پایان حرف هایش باز هم چیزی گفت که سوژه همه بود: «من تیمی را در ایران سراغ ندارم که مانند استقلال دفاع را از زمین حریف شروع و رو به جلو حرکت کند.» این در حالی است که پرسپولیس از نظر کارشناس‌ها خیلی بهتر از استقلال است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر