jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۰۴۹۵۲۹   ۱۸ تير ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۶

تصویری از هلاکت یک داعشی به دست ارتش و نیروهای مردمی عراق در موصل، بازتاب گسترده‌ای میان کاربران شبکه های اجتماعی داشته است.

یک داعشی بعد از هلاکت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران، عاقبت کفار، شاید بهترین عبارتی بود که کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصویری از هلاکت یک داعشی به دست ارتش و نیروهای مردمی عراق در موصل نوشتند.

مگر نه اینکه خداوند خود در آیه 227 سوره الشعرا فرموده است:«سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ - آنان که ظلم و ستم کردند به زودی خواهند دانست که به چه کیفرگاهی باز می گردند»، پس چه جایگاه پستی در انتظار این هاست.

ارتش و نیروهای مردمی عراق با پیشروی هایی که حاصل اتحاد و همدلی آنها در سال‌ها مبارزه با تروریست های تکفیری داعش بود، توانستند به یاری خداوند شهر موصل را از وجود تکفیری‌ها پاک کنند؛ تصویری که در زیر می‌آید لحظه هلاکت یکی از تروریست‌های داعش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر