jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۴۹۰۴۶   ۱۷ تير ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی برای سرقت 5000 دلاری، شریک مالی‌اش را با شیرموز مسموم و او را کنار دره‌ای در جاده چالوس رها کرد.

به گزارش جام‌جم، تابستان 93، ماموران راهور در جاده چالوس، مردی میانسال را درحالی که کشان‌کشان خود را از دره به بالا می‌کشید، نجات دادند. او پس از انتقال به بیمارستان گفت: «امروز پس از خریدن 5000 دلار از یک صرافی در تهران، همراه شریکم راهی چالوس شدیم، اما او در بین راه با شیرموز مسموم، بیهوشم کرد. بعد از بیدار شدن متوجه شدم کنار دره افتاده‌ام و دلارهایم دزدیده شده است.»

با ثبت شکایت مالباخته، کارآگاهان تصاویر دوربین‌های مداربسته صرافی را بازبینی کردند و شماره پلاک خودروی متهم را به دست آوردند. او چند روز بعد دستگیر شد و به سرقت دلارها اعتراف کرد تا پرونده‌اش برای رسیدگی در اختیار شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گیرد.

شاکی در جلسه دادگاه، گفت: «من دستفروش بودم و در مترو با متهم آشنا شدم. او خود را لیدر توریست‌های عرب معرفی کرد و گفت مدتی است دلار گران شده و اگر پول‌هایم را در این راه سرمایه‌گذاری کنم، سود می‌برم. از من خواست 5000 دلار بخرم. روز حادثه، درحالی که دلارها را در کیفم گذاشته بودم، سوار خودرویش شدم تا به جاده چالوس برویم، اما او در بین راه با شیرموز مسموم، بیهوشم کرد. وقتی بیدار شدم، کنار دره بودم. کشان‌کشان خود را کنار جاده رساندم و توسط ماموران راهور نجات یافتم.»

سپس متهم با رد ارتکاب به آدم‌ربایی گفت: «من سرقت را قبول دارم، اما هیچ شیرموز مسمومی به شاکی ندادم. او با میل خودش سوار خودرویم شد تا به جاده چالوس برویم. در بین راه حالش بد شد و من از موقعیت استفاده کردم و کیف پولش را دزدیدم. بعد هم او را کنار جاده رها کردم.» در پایان دادگاه، متهم ده روز از شاکی فرصت گرفت تا رضایت او را جلب کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر