jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۲۷۳۸۷ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر این که مارکار آقاجانیان، دستیار سابق کارلوس کی‌روش، به احتمال فراوان سرمربی تیم ملی امید می‌شود.

تیم امید ایران پس از حذف از مسابقات قهرمانی آسیا و نرسیدن به المپیک، تعطیل شد و دیگر کسی اثری از آن ندید. محمد خاکپور در رقابت‌های قهرمانی آسیا سرمربی این تیم بود و پس از حذف، از کار برکنار شد. با برکناری او تیم امید هم به تعطیلات رفت و بزودی باید دوباره کارش را شروع کند. هر چند شایعات از حضور مارکار در رای کادر فنی این تیم حکایت دارد پیش از این فدراسیون فوتبال مصوب کرده است هدایت این تیم به عهده امیر حسین پیروانی سرمربی کنونی تیم جوان باشد. چرا که تا زمان مسابقات مقدماتی زیر 23 سال آسیا مسابقات جام‌جهانی جوانان پایان یافته و عملا بازیکنان و کادر فنی این تیم آماده حضور در رقابت‌های امیدهای آسیا هستند.

با این تفاصیل باید دید مصوبه فدراسیون فوتبال تغییر کرده که مارکار آقاجانیان هدایت تیم امید را عهده دار می‌شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر