فرد شیادی که با شگردهای مختلف با کارمندان و روسای شعب بانک‌ها طرح دوستی می‌ریخت و آن ها را به خانه خود کشانده و با تهدید و ارعاب مجبور به پرداخت مبلغی می‌کرد، دستگیر شد.
کد خبر: ۱۰۲۲۳۳۲
مرد شیاد را شناسایی کنید ؟+عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، جواد صفایی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر اظهار کرد : چندی پیش یکی از معاونان شعب بانکی در کرج، ماموران پلیس را در جریان قرار داد و مدعی بود که رئیس این شعبه به صورت تلفنی از وی خواسته تا 150 میلیون تومان را به حسابش کارت به کارت کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: به دلیل شرایط مشکوک، ماموران پلیس متوجه شدند که این فرد تحت فشار درخواست پول کرده است و به همین دلیل یک گروه تخصصی بررسی پرونده را در دستور کار قرار داد.

صفایی گفت: در نهایت مشخص شد که یکی از مشتریان بانک‌ با جلب اعتماد، رئیس شعبه را به بهانه دریافت وام به خانه خود کشانده و در نهایت این فرد را تحت فشار قرار داده و در خواست 150 میلیون تومان کرده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه این فرد در برخی از استان‌ها نیز با این شیوه آدم‌ربایی و اخاذی کرده است،‌ قاضی پیگیری کننده پرونده با صدور دستور انتشار تصویر متهم، از شهروندان خواست تا اگر به این شیوه تحت اخاذی قرار گرفته‌اند، موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
مغفول
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
۰
۰
یعنی رئیس بانكها اینقدر زود اغفال میشن میرن خونه طرف!؟؟؟
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها