jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۰۹۷۵۳   ۱۸ اسفند ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جمعی از شهروندان: پل ستارخان حدود یک‌سال پیش تعریض شده بود که بخش کوچکی از آن دچار آسیب و تخریب شد، به‌جای مرمت زودهنگام آن متاسفانه بخشی از پل را بستند و ترافیک آن دوباره سنگین شده است، چه معضل بزرگی وجود دارد که کار مرمت آن چند ماه است به‌طول انجامیده و مردم گرفتار ترافیک هستند؟

هزینه‌های بالای سرماخوردگی

باغبانی از تهرانسر: برای یک سرماخوردگی معمولی بیش از 50هزارتومان بابت دکتر و دارو پرداخت کردم، چرا باید هزینه‌های پزشکی آن‌قدر بالا باشد و بیمه‌ها ناکارآمد؟

تردد ماشین‌های بزرگ در بزرگراه کرج

جمعی از شهروندان: با وجود تذکرهای فراوان بازهم شاهد تردد آزادانه تریلرها، وانت‌ها و کامیون‌ها در بزرگراه تهران ـ کرج هستیم و پلیس راهور هیچ نظارتی روی این تخلفات ندارد، اگر قانون تردد در این بزرگراه تغییر کرده لطفا پلیس راهور اطلاع‌رسانی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر