jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۰۰۶۷۴۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۰

صدا و سیما و سازمان امور سینمایی دفاع مقدس، تفاهم‌نامه همکاری برای تولید سریال شهید صیاد شیرازی را امضا کردند.

سریال شهید صیاد شیرازی تولید می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، صدا و سیمای جمهوری اسلامی و سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس برای تولید مجموعه «شهید صیاد شیرازی» و انیمیشن «فرزندان ایران» به توافق رسیدند.

در نشستی که با حضور معاون سیمای رسانه ملی و رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس برگزار شد، توافق‌نامه همکاری و مشارکت در تحقیق، نگارش، تولید و پخش این دو مجموعه به امضا رسید.

در این جلسه مقرر شد سریال تلویزیونی «شهید علی صیاد شیرازی» در 26 قسمت 50 دقیقه‌ای و در 1300 دقیقه تولید و یک نسخه فیلم سینمایی نیز از این اثر تولید شود.

میرباقری، معاون سیما با ابراز خشنودی از مشارکت شبکه‌های تلویزیونی با سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس در تولید مجموعه‌های فاخر دفاع مقدس تاکید کرد: «تولید آثار هنری با محور دفاع مقدس از اقدامات موثر در زمینه ارتقاء ارزش‌های متعالی جهاد و ایثار است و سیمای جمهوری اسلامی به منظور بهره‌مندی از ذخایر گران‌بهای این عرصه، تولید آثاری همچون مجموعه «شهید صیاد شیرازی» را در دستور کار دارد.»جعفری، رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس نیز با اشاره به ظرفیت‌های موجود در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: «علاوه بر تولید آثاری در باره رزمندگان دوران دفاع مقدس، این آمادگی وجود دارد مجموعه‌های جذابی از رشادت‌های مرزبانان دلیرمان در زمینه ایجاد امنیت تولید شود.»

او اضافه کرد: «به عنوان مثال نیروی دریایی جمهوری اسلامی توانسته است در مقابله با دزدان دریایی به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد، که تولید این داستان‌ها به صورت مجموعه‌های نمایشی برای مخاطبان رسانه ملی دیدنی است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

یک پیشرفت خیره‌کننده

یک پیشرفت خیره‌کننده

گمانم سال ۸۷ بود که گزارشی رفته‌بودیم درباره این‌که جایگاه کتاب در سبد خانوارها چقدر است؟ تیتر گزارش از آنهایی بود که به یاد می‌ماند؛ کباب یا کتاب؟ بعد هم قیمت کتاب را ( که آن زمان بسیار ارزان بود) قیاس کرده‌بودیم با خوراکی‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر