آخرین مهلت رای دادنِ اعضای آکادمی اسکار در شاخه‌های گوناگون بامداد امروز (چهارشنبه) به پایان رسید.
کد خبر: ۱۰۰۵۰۷۷
پایان رای‌گیری نهایی اسکار

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورایتی، با پایان زمان اخذ رای از اعضای آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار که تا ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه ادامه داشت، تنها شمارش آراء و در نهایت معرفی برندگان در مراسم پایانی باقی مانده است.

رای‌گیری نهایی جوایز سینمایی اسکار که به صورت آنلاین و کاغذی انجام شد، در فاصله چند روز به برگزاری مراسم اعطای جوایز به پایان رسید و پس از شمارش آراء نتایج تنها در اختیار چند نفر خاص قرار می‌گیرد تا روز توزیع جوایز اعطاءکنندگان نام برندگان را از پاکت خارج کنند.

در حالی که تمامی اعضای آکادمی می‌توانند در شاخه بهترین فیلم رای‌ دهند، اما رای‌گیری در سایر شاخه‌های جوایز سینمایی اسکار همچون بازیگری، کارگردانی، طراحی لباس، صدابرداری و ... محدود به اعضای منحصر به آن شاخه است.

امسال فیلم «لالالند» با نامزدی در ۱۴ شاخه جوایز اسکار بیشترین توجهات را معطوف خود کرده و پس از آن نیز دو فیلم «مهتاب» و «ورود» هر کدام با ۸ نامزدی، فیلم‌های «منچستر کنار دریا»، «شیر»و «ستیغ‌اره‌ای» با ۶ نامزدی و «حصارها» با ۴ نامزدی قرار دارند.

مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار روز ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۸ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار می‌شود و این مراسم در بیش از ۲۵۵ کشور دنیا به صورت زنده به روی آنتن می‌رود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها