jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۹۸۰۱۴۲   ۲۹ آذر ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۵

پسر جوان که برادر دو قلوی خود را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، با رضایت مادرش در جلسه دادگاه روبه‌رو شد.

قتل، پایان درگیری دوقلوها

به گزارش جام‌جم، در این پرونده پسر 25 ساله متهم است سال گذشته برادر دوقلوی خود را با ضربه چاقو به قتل رسانده است. متهم به قتل پس از دستگیری در بازجویی‌ها گفت: برادرم با زنی که تفاوت سنی بالایی با او داشت ازدواج کرد. من خرج او و همسرش را می‌دادم. یک روز زن میانسال با من تماس گرفت و مدعی شد برادرم او را اذیت می‌کند. برای حل مشکل به خانه‌شان رفتم که برادرم ناراحت شد. او می‌گفت چرا در زندگی من دخالت می‌کنی. بعد با هم درگیر شدیم. او ابتدا با لوله ضربه‌ای به سرم زد و من از آشپزخانه چاقویی برداشتم و برادرم را کشتم.

با تکمیل تحقیقات، پسر جوان دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای این جلسه مادر مقتول به عنوان تنها اولیای دم گفت: پسرهای دوقلویم همدیگر را دوست داشتند و نمی‌دانم چرا این قتل رخ داد. من یک بار داغ دیده‌ام و حاضر نیستم با قصاص پسر دیگرم دوباره داغدار شوم.

در ادامه با توجه به این که مادر مقتول گواهی انحصار وراثت نگرفته بود، جلسه دادگاه تجدید شد تا پس از گرفتن گواهی انحصار وراثت به آن رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
پژمان
Estonia
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۹
حیف داداش دوقلوت نبود؟؟؟؟آخه پسر بی فكر داداش داشتن نعمته. بخاطر یك زن پیر داداشتو از دست دادی. متاسفم برات
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها