jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۷۳۶۵۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لیگ بسکتبال NBA، بامداد دیروز با انجام شش بازی از سر گرفته شد که درحساس‌ترین آنها تیم‌های صدر نشین کنفرانس شرق و غرب شکست خوردند.

در مهم‌ترین بازی کلیولند کاوالیرز صدرنشین کنفرانس شرق با نتیجه 118 بر 101 از میلواکی باکس شکست خورد. در این بازی در کوارتر سوم میلواکی توانست از کلیولند پیشی بگیرد و در کوارتر چهارم نیز به برتری خود ادامه دهد و در نهایت پیروز میدان باشد. جیانیس آنته تو کومپو با کسب 34 امتیاز بهترین عملکرد را برای تیمش داشت. در بازی حساس دیگر، سن آنتونیو اسپرز تیم رده دوم کنفرانس غرب نیز بازی خود مقابل اورلاندو مجیک را با نتیجه 95 بر 83 واگذار کرد. در این بازی سرگئی ایباکا با کسب 19 امتیاز به برد تیم خود کمک کرد. نتایج دیگر بازی‌های بامداد دیروز به این شرح بود:

دیترویت پیستونز 112 - شارلوت هورنتز 89، برکلین نتز 127 - لس آنجلس کلیپرز 122، نیواورلانز پلیکانز 105 - لس آنجلس لیکرز 88، یوتا جاز 120 - هیوستون راکتز 101

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر