jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۴۸۹۴   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مجید یاسر از جمله بازیگران خوب مجموعه‌های تلویزیونی سیماست که در آثاری همچون «تهران پلاک یک»، «سه در چهار» و «صاحبدلان» به ایفای نقش پرداخته و مخاطبان قاب جادویی او را با نقش‌های شیرین و اغلب طنزش بخوبی می‌شناسند.

یاسر در عرصه سینما هم دستی بر آتش داشته و علاوه بر بازی در فیلم‌هایی مثل «روز سوم»، «توفیق اجباری» و «چراغ قرمز»، خود تهیه‌کنندگی فیلم سینمایی «اسب سفید پادشاه» به کارگردانی محمدحسین لطیفی را هم عهده‌دار شده است. با او که این شب‌ها ایفاگر شخصیت منصور مجموعه تلویزیونی «پادری» است گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که فردا در همین صفحه می‌خوانید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر