jamejamonline
فرهنگی دفاع مقدس کد خبر: ۹۰۶۹۲۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۸

فرزندان دوقلو راه پدر شهیدشان را ادامه می‌دهند

بزرگترین آرزوی شهید مدافع حرم

مادر شهید مدافع حرم"هاشم دهقانی‌نیا" گفت: شهادت بزرگترین افتخار برای فرزندم بود و من به شهادت فرزند خود در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) افتخار می‌کنم.

بزرگترین آرزوی شهید مدافع حرم

‌به گزارش جام جم آنلاین، مادر شهید مدافع حرم "هاشم دهقانی‌نیا" در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: از اینکه فرزندم در راه دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) به شهادت رسیده است به خود می‌بالم و این بزرگترین افتخار برای من و فرزندم است که با این جهاد خود در راه حق هم خود و هم من را در پیش بی بی عالمیان سربلند و سرافراز کرد.

وی با اشاره به اینکه هاشم دهقانی‌نیا بزرگترین آرزویش شهادت در راه حق بود، افزود: هم‌اکنون فرزندم به این آرزوی بزرگ رسیده و در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد که من امروز با تمام وجود خود خوشحال از این رویداد بزرگ هستم.

مادر شهید مدافع حرم بیان کرد: شهید هاشم دهقانی‌نیا دارای دو فرزند دوقلو بود و مسلما این دو فرزند نیز با جان و دل راه پدر شهید والامقام خود را ادامه خواهند داد و من از مردم ولایتمدار اردبیل به خاطر استقبال باشکوه در بدرقه فرزندم نهایت قدردانی و تشکر را دارم.

وی تصریح کرد: از اینکه فرزندم جان خود را در راه دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی و حرم اهل بیت(ع) گذاشت بسیار خرسندم و امیدوارم با رشادت‌ها و دلاورمردی‌های اسلام هرچه زودتر نقشه‌های شوم دشمنان خنثی شود و کشورهای مسلمان در مقابل گروه‌های تروریستی و دشمنان اسلام پیروز باشند.

مادر شهید مدافع حرم در پایان سخنان خود با وجود اینکه اشک از گونه‌هایش سرازیر بود، افزود: این سرزمین اسلامی فرزندان غیور زیادی را تربیت کرده است و کم نیستند فرزندانی همچون هاشم دهقانی‌نیا که من امروز خود را شریک غم مادران شهدایی می دانم که با دستان خود فرزندانشان را در راه حق تقدیم اسلام نموده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر