jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۹ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وکیل طارمی: پرسپولیس مهاجم بگیرد دستش خالی نماند

دل آقای گل با پرسپولیس نیست

ماندن یا رفتن مهدی طارمی در حالی به یکی از دلمشغولی‌های اصلی هواداران پرسپولیس تبدیل شده است که قرائن و شواهد نشان می دهد آقای گل لیگ و بهترین بازیکن فصل، تمایلی به ماندن در جمع سرخپوشان ندارد!

دیروز هم مثل روزهای گذشته خبرهایی پیرامون جدایی قریب به یقین مهدی طارمی از پرسپولیس در رسانه‌های مختلف منتشر شد، بازیکنی که با توجه به اتمام قراردادش، باشگاه پرسپولیس هفته‌ها مانده به پایان لیگ باب مذاکره برای تمدید قرارداد با او را گشود و خبرهایی هم درباره توافق ضمنی با مهاجم اول خود منتشر کرد با این حال هنوز هم گمانه‌زنی‌ها درخصوص تیم فصل بعد طارمی ادامه دارد.

آقای گل لیگ در حالی در روزهای گذشته روی سایت شخصی خود به‌صراحت عنوان کرد که اولویت نخستش فوتبال اروپاست بعد پرسپولیس، که برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ‌ها پیش از ترک تهران تصریح کرد قبل از آن‌که بازیکنی از پرسپولیس جدا شود باید جایگزین او جذب شده باشد، با این حال درباره طارمی قضیه فرق می‌کند و چون این بازیکن خود تمایلی به ماندن ندارد و قراردادی هم وجود ندارد که او را وادار به ماندن کند.

در این خصوص وکیل طارمی گفت: معتقد است که هرچه دارد از پرسپولیس و هواداران آن است اما بعد از مشورت‌هایی که با برخی اهالی فوتبال انجام داده به این نتیجه رسیده که صلاح رفتن به فوتبال اروپاست. من هم به باشگاه رفتم و موضوع را به ترکاشوند اعلام کردم که اگر می‌خواهند مهاجمی جذب کنند این کار را انجام دهند تا دست تیم خالی نماند.

او درباره توافقاتی که باشگاه پرسپولیس مدعی بود با طارمی داشته، گفت: هیچ توافقی پیش از این انجام نشده است ما اعتقاد داریم باشگاه پرسپولیس به طارمی محبت زیادی کرده اما این بازیکن تصمیم دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد و به همین دلیل کار به مذاکره نکشید!

این در حالی است که ترکاشوند، معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با وجود تائید دیدار با وکیل طارمی، تاکید کرد که او برای کار دیگری به باشگاه آمده بود و حرفی از طارمی زده نشد!

در حالی که مدیربرنامه‌های مختلف در تلاش هستند طارمی را ترانسفر کنند که هنوز مذاکرات جدی با یک باشگاه خاص در این خصوص علنی نشده. هر چند گفته می‌شود تیم‌های فروزینون، جنوا و کروتنونه ایتالیا دنبال این بازیکن هستند و پیشنهاد این آخری حدود 300 هزار یورو است!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر