jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۴۹ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عمل لیزر در افرادی که سابقه تبخال دارند باید با حساسیت انجام شود؛ چراکه تبخال در اثر استرس ایجاد شده و لیزر می‌تواند سبب تشدید این بیماری شود.

به گزارش جام‌جم، دکتر مارتین کثیر، جراح و متخصص پوست، زیبایی و لیزر با اشاره به مطلب فوق گفت: از سوی دیگر عفونت، اگزما و بیماری‌های ویروسی نیز در کمین استفاده‌کنندگان از تاتو، خالکوبی و هاشور ابروست.

وی با بیان این که برای پاک کردن خالکوبی حتماً باید از لیزر مخصوصی با عنوان لیزر کیوسوئیچ استفاده شود، اظهار کرد: رفع تاتو و خالکوبی بستگی به عمق جوهر، رنگ جوهر و تعداد دفعات خالکوبی پوست یا تاتو دارد. ولی به طور کلی توصیه می‌شود افرادی که تمایل به انجام تاتو، خالکوبی یا هاشور ابرو دارند نسبت به این مساله محتاط باشند و این اقدامات را در مراکز معتبر انجام دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر