jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۴۷۵ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها خیلی هم پرکار است، برای بازی در تازه‌ترین فیلمش در سکوت خبری به انگلیس سفر کرده و در فیلمی بازی کرده است.

جام‌جم آنلاین در این باره نوشت: حسینی بازیگر معروف سینما که فیلم‌هایی چون سوپراستار، پرسه در مه و دوران عاشقی در کارنامه بازیگری‌اش به چشم می‌خورد، فیلم «غلام» را آماده نمایش دارد. او در این فیلم، نقش راننده‌ای مرموز و کم‌حرف به نام غلام را بازی می کند که سال‌ها قبل ایران را به مقصد لندن ترک کرده است. آن طور که اسکرین دیلی اشاره کرده، مراحل ساخت فیلم غلام به تازگی به پایان رسیده و این فیلم برای اکران عمومی آماده است. پیش‌بینی می‌شود این فیلم به خاطر موضوع و بازیگر اصلی‌اش که به دلیل حضور در فیلم‌های درباره الی و جدایی نادر از سیمین، چهره آشنایی برای خارجی‌هاست، در جشنواره‌های جهانی با استقبال مواجه شود. غلام را میترا تبریزیان، فیلمساز ایرانی مقیم لندن نوشته و کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر