jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۴۷۵   ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها خیلی هم پرکار است، برای بازی در تازه‌ترین فیلمش در سکوت خبری به انگلیس سفر کرده و در فیلمی بازی کرده است.

جام‌جم آنلاین در این باره نوشت: حسینی بازیگر معروف سینما که فیلم‌هایی چون سوپراستار، پرسه در مه و دوران عاشقی در کارنامه بازیگری‌اش به چشم می‌خورد، فیلم «غلام» را آماده نمایش دارد. او در این فیلم، نقش راننده‌ای مرموز و کم‌حرف به نام غلام را بازی می کند که سال‌ها قبل ایران را به مقصد لندن ترک کرده است. آن طور که اسکرین دیلی اشاره کرده، مراحل ساخت فیلم غلام به تازگی به پایان رسیده و این فیلم برای اکران عمومی آماده است. پیش‌بینی می‌شود این فیلم به خاطر موضوع و بازیگر اصلی‌اش که به دلیل حضور در فیلم‌های درباره الی و جدایی نادر از سیمین، چهره آشنایی برای خارجی‌هاست، در جشنواره‌های جهانی با استقبال مواجه شود. غلام را میترا تبریزیان، فیلمساز ایرانی مقیم لندن نوشته و کارگردانی کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر