jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۶۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رضا یزدانی و قاسم رضایی با رفع مصدومیت، قطعا در رقابت‌های انتخابی تیم ملی در اوزان 97 کیلوگرم کشتی آزاد و 98 کیلوگرم کشتی فرنگی شرکت خواهند کرد.

علیرضا رضایی، سخنگوی فدراسیون کشتی با اشاره به تائید مصدومیت رضا یزدانی و قاسم رضایی توسط کمیسیون پزشکی فدراسیون کشتی اظهار کرد: رقابت‌های انتخابی تیم ملی در اوزان 65، 74 و 86 کیلوگرم کشتی آزاد و 85 کیلوگرم کشتی فرنگی برای شناخت نفرات ایران در رقابت‌های المپیک ریو 27 فروردین برگزار می‌شود، اما یزدانی و رضایی با توجه به تائید مصدومیتشان توسط کمیسیون پزشکی در این تاریخ روی تشک نمی‌روند.

سخنگوی فدراسیون کشتی افزود: به طور قطع انتخابی در اوزان 97 کیلوگرم کشتی آزاد و 98 کیلوگرم کشتی فرنگی پس از رفع مصدومیت یزدانی و رضایی برگزار خواهد شد و شورای فنی کشتی آزاد و فرنگی پس از برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی 27 فروردین درخصوص کم و کیف آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر