آیت‌ الله سیستانی خطاب به رزمندگان عراقی :

اندکی صبر کنید پیروزی نزدیک است

آیت‌الله سید علی سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان در عراق، خطاب به رزمندگان عراقی تاکید کرده است: «اندکی صبر کنید، پیروزی نزدیک است.»
کد خبر: ۸۴۶۶۰۳
اندکی صبر کنید پیروزی نزدیک است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی پرس تی وی، سید مکی الصافی، نماینده آیت الله سیستانی در بازدید از مناطق آزاد شده در شمال صلاح الدین از جمله شهر بیجی، به نقل از ایشان به رزمندگان عراقی گفت: «اندکی صبر کنید و روابط برادرانه را بین همدیگر حفظ کرده تا همبستگی بین گروه‌های الحشد الشعبی (تشکیلات داوطلب مردمی) بیش از پیش تقویت شده و از اموال مردم نیز حفاظت کنید که پیروزی نزدیک است.»

گفتنی است پالایشگاه بیجی در شمال تکریت در جریان مرحله اول عملیات نظامی گسترده با شعار «لبیک یا رسول الله 2» روز چهارشنبه و شهر بیجی روز پنج شنبه آزاد شد.

نماینده آیت الله سید علی سیستانی تاکید کرد پیروزی‌های اخیر در شهرستان بیجی به یُمن جانبازی‌های تشکیلات داوطلب مردمی از جمله لشکر علی اکبر (ع) بوده است. در همین حال خبرگزاری الفرات نیوز گزارش داد در پی موفقیت‌های مبارزان عراقی عناصر داعش در منطقه الشرقاط در شمال صلاح الدین بر سر ماندن و یا عقب نشینی از موصل با یکدیگر درگیر شده‌اند.

از طرفی نیروهای عراقی منطقه الصینیه در شمال تکریت را به طور کامل آزاد کردند و کنترل مسیرهای منتهی به تکریت، حدیثه و موصل را به دست گرفتند.

از رمادی هم خبر می‌رسد نیروهای امنیتی عراق گروهی از تروریست‌های داعش را در منطقه حی التأمیم در شهر الرمادی به هلاکت رسانده‌اند.

پرس تی وی هم چنین خاطر نشان کرد: (گروه تکفیری صهیونیستی )داعش از ژوئن سال 2014 حمله به عراق را آغاز و مناطقی را در شمال و غرب این کشور تصرف کرده است. نیروهای عراقی تاکنون توانسته‌اند تروریست‌های داعش را از بسیاری از مناطق اشغالی بیرون برانند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها