jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۱۱۲۸   ۰۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: تاریخ فوتبال بانوان آنچنان ستاره بزرگی ندارد که بخواهیم از او به عنوان برترین بازیکن تاریخ فوتبال بانوان یاد کنیم.

طنین نراقی لژیونر می شود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، از سویی هر چند در 10 سال اخیر برخی از بازیکنان ایرانی همانند کتایون خسرویار طعم حضور در لیگ های خارج از کشور را چشیده اند اما باز هم نمی توان یک لژیونر تمام عیار برای فوتبال ایران معرفی کرد. با تمام این اوصاف طنین نراقی عضو تیم ملی فوتبال بانوان می تواند سر فصل جدیدی برای فوتبال بانوان ایران باشد. دختر هادی نراقی پیشکسوت فوتبال که حالا راه پدرش را دنبال کرده است از سوی یک باشگاه آمریکایی و یک باشگاه فرانسوی پیشنهاد دارد. بر اساس آخرین اخبار طنین در صورت بازی کردن در لیگ های فرانسه و یا آمریکا قرار نیست در لیگ های زیر گروه این کشورها و یا لیگ های مدرسه ای و دانشگاهی بازی کند، مقصد او لیگ اصلی بانوان این دو کشور خواهد بود. طنین مثل سال گذشته که از سوی یک باشگاه آمریکایی پیشنهاد داشت سعی می کند فعلا چیزی نگوید اما جسته و گریخته شنیدیم که شرط اصلی این فوتبالیست 21 ساله تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای بازی کردن در تیم فرانسوی این است است که بتواند بر خلاف هم تیمی هایش با حجاب کامل اسلامی به میدان برود که اگر این شرایط عملی شود اتفاق مهمی در ورزش دنیا می افتد و حضور طنین محجبه در یک تیم فرانسوی بسیار سر و صدا خواهد کرد. طنین نراقی را می توان نخستین لژیونر حرفه ای فوتبال بانوان ایران معرفی کرد؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر