jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۲۸۸۸۰   ۰۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۲۳

ال‌جی دو هفته پیش سرویس موسیقی ویژه خود برای تلفن‌های هوشمند را معرفی کرد، این سرویس اواخر ماه جاری میلادی در 70 کشور دنیا آغاز به‌کار خواهد کرد.

آغاز به‌کار سرویس موسیقی ال‌ جی

سرویس موسیقی ال‌جی فعلا نامی ندارد، اما طبق گفته این شرکت توانایی ایجاد صدا با عالی‌ترین درجه و شباهت زیاد به اصل و مبدأ آن (Hi-Fi) را دارد و فقط در تلفن‌های هوشمند (ال‌جی جی 4،
جی فلکس 2، جی 3 و جی 2) که از پلی بک 24 بیتی پشتیبانی می‌کنند قابل استفاده است.

کاربران می‌توانند سرویس مذکور را از طریق برنامه LG SmartWorld یا www.lgworld.com دریافت کنند.

به گفته این شرکت، کاربران قادرند در ماه دو قطعه موسیقی را به‌صورت رایگان دانلود کنند، همچنین برای داشتن دیگر موسیقی‌ها می‌توانند از 50 درصد تخفیف بهره ببرند.

تاکنون شرکت حرفی از سرویس استریمینگ نزده و مشخص است سرویس فعلی از نوع استریمینگ نیست.

کلیک (ضمیمه یکشنبه - روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها