jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۸۱۷ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

شبکه دو برای بعد از ماه رمضان برنامه‌های متنوعی را در جدول پخش خود قرار داده است که از میان آنها می‌توان به پخش سریال‌های ژاپنی خانواده سرآشپز و دکتر خوب و برنامه‌های دو شب با واقعیت، لیموترش، عصر خانواده، دایره زندگی، اون بالاها و گروه امداد اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مناظره تلویزیونی «دو شب، با واقعیت» با تهیه‌کنندگی و اجرای محمود احمدی افزادی با موضوع نقد و بررسی مسائل و آسیب‌های اجتماعی تولید می‌شود.

برنامه جیوه‌گی که در 26 قسمت تولید شده تولیدات و دستاوردهای فرهنگی کشور را از نگاه خانواده‌های ایرانی تحلیل می‌کند. «لیموترش» به تهیه‌کنندگی فرهاد فخربخش در گروه امور اجتماعی شبکه دو تهیه شده و قرار است با دعوت از مهمانان مختلفی به طرح دغدغه‌های مهم اجتماعی، تقبیح رذایل اخلاقی و ترویج فضایل اجتماعی بپردازد. مستند گزارشی «ماجرا» به تهیه‌کنندگی نیما کرمی در 50 قسمت به تحلیل و واکاوی اتفاقات اجتماعی از منظر خانواده می‌پردازد.

مستند «خانه خورشید» که در مرکز سیما فیلم تولید شده به چگونگی «ادراک کودکان از مفاهیم دینی و رشد معنوی آنان توسط خانواده‌ها» می‌پردازد. برنامه ترکیبی کودکانه «اون بالاها» به تهیه‌کنندگی لیلا مردانیان تولید شده و مهارت‌های زندگی را به مخاطبان خردسال آموزش می‌دهد. همچنین نوجوانان می توانند با سری جدید برنامه‌های «دیده‌شو» و «شهر به شهر» همراه شوند و تازه‌هایی از دنیای علم، فناوری و مهارت را مشاهده کنند.

مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» به تهیه‌کنندگی مسلم آقاجانزاده که از اول ماه رمضان همزمان با شروع فصل تابستان پخش آن آغاز شده بود همچنان ادامه می‌یابد. این برنامه بعد از ماه رمضان پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 18 تا 19 به روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر