jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۶۶۶۱ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۱

شایعات تمامی ندارد و هر روز یک مورد جدید از آیفون 6S می‌شنویم. این بار مساله باتری در مرکز توجه قرار گرفته و ظاهرا قرار است اپل برای آیفون بعدی که از نظر ظاهری تفاوت چندانی با آیفون 6 ندارد، یک باتری بهتر در نظر بگیرد.

باتری بهتر برای آیفون 6

پیش از این هم شنیده بودیم آیفون جدید با کمک مودم MDM9635M سرعت دو برابری اینترنت را به ارمغان خواهد آورد و قرار است سرعت فعلی 150 مگابیت بر ثانیه‌ای LTE را تا 300 مگابیت بر ثانیه افزایش دهد. هر چند منبع منتشرکننده این خبر که 9to5Mac است، اعلام کرده این سرعت در دنیای واقعی و به دلیل محدودیت‌های موجود در شبکه‌های سلولی کمتر خواهد بود.

اخبار مرتبط به باتری و استفاده از مودم کوالکام همراه تصویری بوده‌است که خبر خوشی برای آنهایی دارد که از توان باتری در آیفون 6 راضی نبودند. چیپ LTE کوالکام از نظر انرژی بسیار کاراتر از گذشته است و در ضمن با کوچک‌تر شدن مادربورد اپل می‌تواند باتری بزرگ‌تری برای آیفون 6S در نظر بگیرد. البته اپل برای انتخاب باتری باید حواسش به رقبایی چون ال‌جی G4 با باتری 3000 میلی‌آمپری، وان پلاس وان با باتری 3100 میلی‌آمپری و نکسوس 6 با باتری 3220 میلی‌آمپری باشد.

(کلیک - ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر