jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۲۲۴۸   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

گوگل در برنامه‌ای به محققان امنیتی وعده داده در صورت پیدا کردن باگ در اندروید مبلغی نزدیک به 40 هزار دلار برابر با بیش از 130 میلیون تومان جایزه می‌دهد. بعلاوه این شرکت بزرگ با معرفی یک برنامه امنیتی دیگر، قصد اطمینان پیدا کردن از صحت برنامه‌های اندرویدی را داشته و در آن از توسعه‌دهندگان خواسته از کتابخانه‌های آماده گوگل برای نوشتن برنامه‌ها استفاده کنند.

توسعه‌دهندگانی که قصد شرکت در این برنامه و یافتن باگ در سیستم‌عامل را دارند باید روی دو دستگاه نکسوس 6 و نکسوس 9 کار کنند. جایزه این برنامه، از 500 تا 38 هزار دلار متغیر است. کمترین میزان به آنهایی تعلق می‌گیرد که فقط باگ کوچکی را شناسایی کنند و بیشترین جایزه به توسعه‌دهندگانی اهدا می‌شود که ابتدا یک باگ بزرگ و جدی را شناسایی، سپس آن را اثبات کنند و برای برطرف کردنش یک پچ ارائه کنند. هدف کلی این برنامه بالاتر بردن امنیت برنامه‌ها و در پی آن سیستم‌عامل اندروید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر