jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۰۷۸۴۱   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۸

خرید اچ‌تی‌سی توسط ایسوس چه تبعاتی را برای کاربران در بر خواهد داشت؟

وضعیت نامشخص و عجیب اچ‌تی‌سی

ایسوس برای خرید اچ‌تی‌سی پیشنهاد داده است ولی این پیشنهاد چه تبعاتی را در بر خواهد داشت و دارندگان دستگاه‌های اچ‌تی‌سی با چه شرایطی روبرو خواهند بود، این سوالی است که کارشناسان سعی در ارائه پاسخ برای آن دارند.

وضعیت نامشخص و عجیب اچ‌تی‌سی

جام جم کلیک: شرکت اچ‌تی‌سی با بحران بسیار بزرگی روبرو شده است. در طول سال گذشته میلادی شاهد سقوط سرسام‌آور قیمت سهام این شرکت بوده‌ایم که نشان از شرایط وخیم این غول تلفن‌های همراه هوشمند بوده است. در این شرایط دشوار ، شرکت ایسوس به شرکت اچ‌تی‌سی یک راهکار برای نجات ارائه داده است و با پیشنهادی اغواکننده به سراغ خرید این کمپانی رفته است.

در میان تمامی بازخوردهایی که در طول مدت زمان ارائه خبر این پیشنهاد به گوش رسیده است، بزرگ‌ترین نگرانی مربوط به این است که چه بلایی بر سر اچ‌تی‌سی خواهد آمد و کسانی که تلفن‌های همراه هوشمند این شرکت را در اختیار دارند با چه شرایطی روبرو خواهند شد؟

نخستین موردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اچ‌تی‌سی حتی در صورت پیوستن به ایسوس نیز با مشکلی در زمینه پشتیبانی از کاربران خود روبرو نخواهد شد زیرا ایسوس تجربه مطلوبی در رده تولید دستگاه‌های هوشمند دارد و می‌داند که بدون ادامه پیشتیبانی مطلوب، با شکست روبرو خواهد شد.

دومین موردی که می‌تواند این اقدام را بسیار مثبت جلوه دهد این است که ایسوس و ا‌چ‌تی‌سی، دو شرکت شبیه به هم هستند و این دو شرکت ممکن است در شرایط فعلی در میان رتبه‌های نخست سوددهی جایگاهی را نداشته باشند ولی در صورت ادغام دو شرکت مشابه، توان مضاعفی به هردوی آن‌ها افزوده خواهد شد و با ترکیب فناوری‌های منحصر به فرد اچ‌تی‌سی و اختراع‌های ویژه ایسوس می‌توان انتظار جهش در محصولات هر دو شرکت را داشت و کارشناسان معتقدند که مشتریان باید بیش از هر کس دیگری از این پیشنهاد خوشحال باشند.

آناهیتا عیوض‌خانی
جام جم کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها