دوربین‌هایی که پابه‌پای شما در تمام ماجراجویی‌ها شرکت می‌کند

هیجان به روایت یک شاهد عینی

Drone یا همان پرنده‌های کوچک دیجیتالی تا بحال برای کاربردهای گوناگونی ساخته شده‌اند. از نمونه‌های آمبولانس آن گرفته که در خبرهای گذشته مطرح شده تا نمونه‌های جاسوس این پرندگان، همگی‌ از یک ساختار مشترک پیروی می کنند. کوچکترین نمونه Drone که اخیراً ساخته شده است ZANO نام دارد و کاربردهای گوناگونی از جمله عکاسی با سبکی نو را برای شما فراهم می‌کند.
کد خبر: ۸۰۱۰۲۳
کوچک‌ترین پرنده دیجیتال ساخته شد

جام جم کلیک: ZANO به تلفن هوشمند شما متصل می‌شود و کنترل آن به صورت اتوماتیک و یا دستی‌ امکان پذیر است. فرقی‌ نمی‌کند تلفن هوشمند شما دارای سیستم عامل IOS و یا آندروید است، مادامیکه این پرنده به تلفن هوشمند متصل است، دوربین HD به کار گرفته شده در آن، عکس‌های با کیفیت و جذابی را برای شما ارسال می‌کند.

این گجت ۶ سانتی که کمتر از۵۰۰ گرم وزن دارد، در حالت پرواز اتوماتیک، مختصات تلفن هوشمند شما را پیدا می‌کند و نزدیک به آن پرواز می‌کند، با سنسور اینفرارد به کار گرفته شده در این Drone ، امکان اصابت با درخت، اشیا و یا حیوانات کاملا از بین می رود و پرواز در امن ترین حالت انجام می‌شود.

باتری در نظر گرفته شده برای این Drone پاسخگوی چندین پرواز طولانی مدت است و در صورتی‌ که شارژ آن‌ رو به اتمام باشد به صورت اتوماتیک به تلفن هوشمند شما نزدیک شده و فرود می‌آید.

سینا قمری
جام جم کلیک

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها