jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۷۹۶۹۷۹   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

متولدین فروردین: کمی درگیرید و احساس تنهایی می‌کنید. بابت مساله‌ای قانونی نگرانید، اما نیازی به نگرانی نیست. اتفاقاتی خوب در شرف وقوع است و اخباری خوش خواهید شنید.

متولدین اردیبهشت: از شکست می‌ترسید و نگرانی‌های شدیدی دارید. در عین حال، ستاره‌ای کوچک در شب تاریکتان سوسو می‌زند و دل شما به همین نور کوچک گرم است. از سختی‌ها نترسید و مقاومت کنید. ملاقاتی خوب خواهید داشت و ناراحتی‌ها به پایان می‌رسد.

متولدین خرداد: افراد خوب و مهربان از زن و مرد دوروبرتان را پرکرده‌اند. از مهر و محبتشان بهره بگیرید و زندگی‌تان را پیش ببرید. عزمتان را برای حل کردن مشکل زندگی‌تان جزم کنید و در این راه تلاش کنید.

متولدین تیر: از نصیحت بزرگ‌ترها ناراحت نشوید. حرف حق را به کار بندید. موقعیتی طلایی برای شما پیش می‌آید. آن را در هوا بقاپید، اما جانب احتیاط را نیز داشته باشید.

متولدین مرداد: صبر و شهامت خوبی دارید. گاهی غم در کنج دلتان لانه می‌کند، اما مشکلات‌تان در حال حل شدن است. اوضاع مادی‌تان بهتر می‌شود و موفقیت‌های خوبی به دست می‌آورید.

متولدین شهریور: به کمک درایتی که دارید به موفقیت فوق‌العاده بزرگی می‌رسید. در حرفه‌تان پیش می‌روید. موقعیت‌های جدید برای شما پیش می‌آید، اما عجولانه تصمیم نگیرید.

متولدین مهر: وضعیت عاطفی‌تان تزلزل پیدا کرده است. قوی باشید و به کمک صبری که در خود سراغ دارید و ذات خوبتان از این موقعیت عبور کنید. عقلتان را به کار بگیرید تا خطری متوجه شما نشود. مراقب سلامتی‌تان باشید.

متولدین آبان: احساس می‌کنید پر و بالتان بسته شده و مانند قبل آزادی عمل ندارید، با فردی دانا و آگاه مشورت و البته به عملکرد خودتان مراجعه کنید. باید واقعیت را بپذیرید، شما درباره چند نفر از نزدیکانتان اشتباه کرده‌اید، تا دیر نشده اشتباه خودتان را جبران کنید.

متولدین آذر: رابطه دوستی خیلی خوبی را شروع کرده‌اید که به بهبود زندگی‌تان کمک می‌کند. برای پیشبرد شرایط بسیار تلاش کنید. این سو آن سو نپرید؛ صبور باشید و اگر کاری را شروع می‌کنید، آن را به پایان برسانید.

متولدین دی: هفته خوبی پیش‌رو دارید. مشکلات حقوقی حل می‌شوند. کارها به بهترین شکل تکمیل می‌شوند. اگر غصه‌ای پیش آمد، آن را با اعمال خوب و مثبت جبران کنید. وضعیت عاطفی‌تان ثبات پیدا می‌کند.

متولدین بهمن: خود را برای تغییر و تحول آماده کنید. شرایط سخت گذشته باید عوض شود. صبور و پرشهامت باشید. اگر کسی شما را آزار می‌دهد، یا رابطه‌تان را با او درست کنید یا ترکش کنید. دوستان خوب را جایگزین افراد آزاردهنده نمایید.

متولدین اسفند: درایت، مهربانی و تلاش، شما را به سمت تولدی نو پیش می‌برد. از موقعیت‌های جدید استفاده کنید، اما این شاخه و آن شاخه نپرید و پایدار باشید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر