لایت روم سر از اندروید درآورد

شرکت ادوبی که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای گرافیکی است، بتازگی نرم‌افزار ویرایش عکس لایت‌روم را پس از مدت‌ها انتظار روانه گوشی‌های اندرویدی کرده است.
کد خبر: ۷۶۵۰۳۳
لایت روم سر از اندروید درآورد

این نرم‌افزار که باتوجه‌به سادگی و سرعت عملکردش، بین عکاسان حرفه‌ای محبوبیت چشمگیری دارد و توانسته قسمت کوچکی از وظایف فوتوشاپ را برعهده بگیرد، از حدود دو سال پیش راه خود را به محصولات اپل باز کرد، اما کاربران اندروید سهمی از این محصول ادوبی نداشتند. حال کاربران اندرویدی نیز می‌توانند با استفاده از لایت‌روم، ضمن ویرایش عکس‌های خود، تمام تصاویر گوشی‌های اندرویدی خود را از طریق Lightroom دسته‌بندی کنند.

ادوبی این قابلیت را در اپلیکیشن لایت‌روم قرار داده تا کاربران بتوانند عکس‌های خود را با رایانه رومیزی خود و دیگر دستگاه‌های اندرویدی همگام‌سازی کنند و براحتی عکس‌های خود را روی چند دستگاه داشته باشند. همچنین ادوبی برای کاربرانی که از شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام استفاده می‌کنند نیز ویژگی‌های منحصربه‌فردی قرار داده است. این کاربران می‌توانند از اپلیکیشن لایت‌روم، عکس‌ها را با افکت‌های اینستاگرام ویرایش کرده و از همان‌جا در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند. این برنامه پرکاربرد، به‌صورت نسخه آزمایشی به فروش می‌رسد و به‌مدت ۳۰ روز پس از نصب رایگان بوده و سپس باید هر ماه برای استفاده از آن پولی به ادوبی پرداخت کنید.

کلیک (ضمیمه یکشنبه روزنامه جام جم)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها