jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۶۰۵   ۳۰ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۱۲

جام جم ورزشی: حضور بیش از اندازه ستاره بازنشسته فوتبال انگلیس در تبلیغات مختلف انتقاد بسیاری از هوادارانش را برانگیخته است.

بکام «نه» نمی گوید +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس و اسطوره منچستریونایتد در آستانه چهل سالگی قرار دارد. او در حالی به عنوان یکی از خوش تیپ ترین مشاهیر کنونی دنیا شناخته می شود که تا به حال در انبوهی از تبلیغات مربوط به انواع پوشاک و سایر محصولات حضور یافته است. و در واقع چهره فتوژنیک این فوتبالیست برجسته انگلیسی باعث شده تا از همان ابتدای جوانی مورد توجه کمپانی ها و کارخانه های مطرح قرار داشته باشد، البته او اکنون بیشتر برای برندهای مطرح دنیای پوشاک تبلیغ می کند. اما حضور بیش از اندازه دیوید بکام در تبلیغات مختلف انتقادهایی را علیه او به وجود آورده است. منتقدان می گویند او باید ملاحظه سن و سال خود و البته اعتبار و احترامش را در دنیای فوتبال داشته باشد و بیش از اندازه در تبلیغات مختلف حضور نیابد. در واقع به اعتقاد آنها بکام که وارد میانسالی شده و پدر چهار فرزند است نباید بیش از اندازه اعتبار خود را در برخی تبلیغات خرج کند. آخرین مجموعه عکس ها از حضور بکام در تبلیغات یک برند پوشاک بار دیگر باعث شد دوباره از او انتقاد شود. گویا بکام نمی تواند به پیشنهاد تبلیغات محصولات مختلف نه بگوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها