jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۴۷۶۴۴   ۱۸ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۴

جام جم ورزشی: اسطوره های محبوب و البته پا به سن گذاشته را در یک قاب ببینید.

اسطوره ها در یک قاب+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دور همی بزرگ ترین اسطوره های فوتبال باشگاهی ایتالیا خیلی دیدنی است به خصوص اگر در باشگاه های رقیب هم بازی کرده باشند. اولی پائولو مالدینی است که برای میلانی ها یک بت به شمار می رود. دومی آندری شوچنکو نام دارد و اکراینی است. او هم از اساطیر میلان است و احترام بسیار زیادی دارد. اسطوره دیگر کاپیتان خاویر زانتی نام دارد. این آرژانتینی شش ماه پیش برای همیشه کفش ها را آویخت و به دوران پر شکوه خود در اینترمیلان ادامه داد. در نهایت آندره آپیرلو ، بازیکن محبوبی که هنوز در یوونتوس ستاره است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها