jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۶۸۷۳   ۱۹ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

یکی دیگر از انواع گردنبندهایی که در خانه می‌توانید آن را تهیه کنید و از زیبایی آن لذت ببرید، گردنبندهای سیمی است.

برای تهیه این گردنبند به تعدادی مهره رنگی که وسط آنها سوراخ است و همچنین سیم مخصوص احتیاج دارید که می‌توانید همه آنها را از مغازه‌هایی که لوازم ساخت زیورآلات را می‌فروشند، تهیه کنید. برای شروع کار سیم را چند بار دور یک انگشت بپیچید، البته به طوری که در آخر کار براحتی از انگشت خارج شود. وقتی چند دور این کار را ادامه دادید، سیم را از انگشت خارج کنید و یک به یک مهره‌های رنگی را درون سیم کنید. سپس سیم را به گونه‌ای جمع کنید که مهره‌های رنگی درست در قسمت وسط گردنبند قرار بگیرید. برای ایجاد قلابی که زنجیر هم از داخل آن رد شود به کمک همان سیم در بالای کار یک دایره کوچک بسازید و زنجیر را هم به سر دیگر سیم وصل کنید. با این کار ساده شما یک گردنبند زیبا خواهید داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر