jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۶۴۰   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

ماموران اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی شهر ایذه استان خـــــوزستان فردی را که با معرفی خود به عنوان دندانپزشک از شهروندان کــــــلاهبرداری می‌کرد، دستگیر کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی110 شهر ایذه تماس گرفت و اعلام کرد: مردی در یکی از روستاهای این شهر غیرمجاز اقدام به طبابت و با معرفی خود به عنوان دندانپزشک از شهروندان کلاهبرداری می‌کند.

با تشکیل پرونده و به دستور قضایی تحقیقات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی برای بررسی صحت موضوع آغاز شد. آنها با اعزام به محل مورد نظر و زیر نظر گرفتن آنجا متوجه شدند گفته‌های تماس‌گیرنده صحت دارد و مردی اقدام به طبابت می‌کند.

ماموران با به دست آوردن هویت متهم به استعلام از سازمان نظام پزشکی پرداختند که مشخص شد وی اجازه فعالیت در زمینه دندانپزشکی را ندارد.

در این مرحله با ورود ماموران به مخفیگاه متهم او در روستا دستگیر شد. همچنین در بازرسی از آنجا تعدادی از لوازم و تجهیزات دندانپزشکی و مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

متــــهم با انتقال به مرکز پلیس در بازجویی اعتراف کرد و گفت: با جعل عــــــنوان دندانپزشک روستاییان را به بهانه ویزیت و درمان فریب داده و از آنها مبالغی کلاهبرداری می‌کردم.

همچنین در صدد بودم تا با سفر به روستاهای دیگر به کلاهبرداری هایم ادامه دهم که ناکام ماندم. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر