jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۲۴۳۶۰   ۱۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۹

قسمت های جذاب و دیدنی از سری مجموعه های کلاه قرمزی، در روز عید قربان ساعت 10:40 از شبکه دو سیما پخش می شود.

گزیده های کلاه قرمزی در عید قربان

گروه های برنامه ساز شبکه دو سیما به مناسبت عید سعید قربان، ویژه برنامه هایی را تهیه و تدارک دیده است که در روزهای شنبه و یکشنبه 12 و 13 مهرماه جاری به روی آنتن شبکه دو می رود.

برنامه کوی محبت به تهیه کنندگی، کارگردانی و اجرای سیدمصطفی موسوی با حضور حجت الاسلام امیر انصاریان پیرامون فضائل و اعمال روز عرفه و شب و روز عید قربان، شنبه 12 مهر در دو نوبت ساعات 19:50 و 23:40 و یکشنبه 13 مهر ساعت 20 از شبکه دو پخش می شود.

برنامه ولایت علوی کاری از گروه معارف به تهیه کنندگی محمد رفعتی در 10 قسمت 40 دقیقه ای با هدف پیوند بین امامزادگان و ولایت، هر روز به معرفی یکی از امامزادگان شهرهای کشورمان می پردازد.

پخش این برنامه از عید قربان آغاز می شود و تا عید غدیر ادامه می یابد؛ در برنامه روز یکشنبه 13 مهر ماه به معرفی امامزاده اسماعیل چیذر تهران که یکی از پسران امام موسی کاظم(ع) بودند، می پردازد؛ این برنامه ساعت 12:15 از شبکه دو پخش خواهد شد.

برنامه «فیتیله عیدا تعطیله» نیز کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو و به تهیه کنندگی ناصر آقایی و کارگردانی محمد مسلمی در روز عید قربان با پخش آیتمها و سرودهای شاد، شادی بخش لحظات بچه ها و خانواده هایشان خواهد بود؛ این برنامه ساعت 14 روز یکشنبه 13 مهر به مدت 90 دقیقه پخش می شود.

فیلم های سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» و «مومیایی 3» در شب عید قربان، شنبه 12 مهر مهمان خانه مخاطبان خواهد بود. این فیلم ها به ترتیب ساعات 21 و 20 دقیقه بامداد پخش می شود.

همچنین در روز عید قربان هم فیلم های سینمایی «وال ای»، «ماشین ها 2» و «کلیک» به ترتیب ساعات 9:30 صبح، 17:30 و 23:30 پخش می شود. (روابط عمومی شبکه دو)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر