jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۴۵ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۴

بازی های آسیایی اینچئون

بویری هم به فینال نرسید

جام جم ورزشی: نماینده وزن 75 کیلوگرم ایران از رسیدن به فینال باز ماند.

بویری هم به فینال نرسید

یام بویری، نماینده وزن 75 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران، در مرحله نیمه نهایی مقابل تاکاهیرو کاناکوبو از ژاپن به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه یک بر یک و با توجه به دو اخطاره شدن شکست خورد.

در سه دقیقه‌ اول این کشتی دو کشتی‌گیر نتوانستند از یکدیگر امتیازی بگیرند.

در ابتدای کشتی داور به حریف ژاپنی اخطار کم کاری داد که او در خاک نشست، اما بویری که سعی داشت بارانداز کند، نتوانست کاری از پیش ببرد.

پس از گذشت ثانیه‌هایی داور به بویری اخطار کم کاری داد که با درخواست داور در خاک حریف نشست، اما کشتی‌گیر ژاپنی نیز نتوانست کاری از پیش ببرد.

در وقت دوم بویری موفق شد پای حریف خود را به روی تشک برساند و یک امتیاز بگیرد، اما در ادامه داور اخطار کم کاری دوم را به بویری داد تا حریف ژاپنی نیز یک امتیاز بگیرد تا با همین دو اخطاره شدن نماینده ایران کشتی را واگذار کند.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر