jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۰۵۱۵۸ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۰

در پی فراخوان اتوبوس‌های برون شهری اسکانیا برای انجام اصلاحات لازم به منظور افزایش ایمنی، ارائه خدمات توسط ۱۲۶ دستگاه از این نوع اتوبوس به حالت تعلیق درآمد.

فعالیت ۱۲۶ اتوبوس اسکانیا تعلیق شد

جام جم سرا: در پنجاه و یکمین نشست کمیسیون ایمنی راه‌های کشور اعلام شد در فرآیند فراخوان بازرسی فنی اتوبوس‌های اسکانیای در حال بهره‌برداری با هدف شناسایی نواقص و دستکاری‌های ۵۳۰ دستگاه به مراکز مجاز مراجعه کردند که از بین آن‌ها، تعداد ۱۲۶ دستگاه دارای نواقص و دستکاری‌های عمده و تاثیرگذار بر عملکرد ایمن آن‌ها بودند.

به گزارش جام جم سرا، در این نشست مقرر شد با دعوت از بازرسان با تجربه خودروسازان چند شرکت معتبر اروپایی برای بازدید و اعلام نظر از کارخانه‌های سازنده داخلی که در تولید اتوبوس هستند مسایل ایمنی آن‌ها مورد ارزیابی قرار گیرد.

همچنین از دیگر مصوبات این جلسه جلوگیری از تردد اتوبوس‌ها و مینی بوسهای دولتی فاقد مجوزهای لازم برای تردد در جاده‌های برون شهری بود. در این جلسه تکمیل هرچه سریع‌تر چهار خطه کردن محورهای هراز و فیروزکوه با تخصیص اعتبارات ویژه نیز مورد تاکید اعضا قرار گرفت. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر