jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۹۴۷۳ ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۵

علیرضا کاظمی‌پور، فیلمنامه سریال «دردسرهای عظیم» را می‌نویسد. این سریال قرار است به تهیه‌کنندگی مهران مهام برای شبکه سه تولید شود.

مهام، تهیه‌کننده مجموعه «دردسرهای عظیم» با اشاره به این‌که تاکنون سه قسمت از این مجموعه نوشته شده و اکنون نیز در حال بازنویسی است، به ایسنا گفت: نگارش این مجموعه به هفت قسمت که برسد، وارد پیش تولید و انتخاب بازیگر می‌شویم. مهران مهام نوروز امسال سریال نوروزی «روزهای بد به‌در» را برای شبکه سه تهیه کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر