jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۳۳۹۲   ۲۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۲۰:۲۷

علی دایی در سال 82 حضوری خاطره انگیز بر روی صندلی داغ داشت .

علی دایی روی صندلی داغ / فیلم

به گزارش جام جم ورزشی ، در این برنامه اجتماعی که با اجرای خوب داریوش کاردان همراه بود ، هنرمندان ، ورزشکاران و قهرمانان ملی و نمایندگانی از اقشار مختلف با نشستن بر روی صندلی داغ ، به سئوالات داغ داریوش کارگردان پاسخ می دادند .

در این برنامه که سال 82 بر روی آنتن رفت ، علی دایی که پس از هفت سال بازی در آلمان به کشورمان باز گشته و در پرسپولیس بازی می کرد ، با سئوالات مختلف ورزشی و اجتماعی و فرهنگی پاسخ داده است که دیدن این فیلم خاطرات خوبی را برای شما تازه می کند .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها