jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۶۸۷   ۱۹ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۰۸

سرخابی ها ناامید شدند

کسر امتیاز قطعی است

امروز خبر رسید که احتمال بازگشت امتیاز کسر شده به برخی از تیم ها وجوددارد که در این صورت هفته پایانی لیگ و مدعیان قهرمانی با تغییرات قابل توجهی روبرو می شدند.

کسر امتیاز قطعی است

سایت جام جم ورزشی - خوشحالی هواداران سرخابی تنها چند ساعت دوام داشت چرا که رییس کمیته انضباطی اعلام کرد بخششی در کار نیست.

رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال می گوید امتیاز کسر شده از تیم‌های لیگ برتری قطعی است و لغو نخواهد شد.

اسماعیل حسن‌زاده خاطر نشان کرد: تاکنون هیچ نامه رسمی از طرف مقامات فدراسیون فوتبال به ما ابلاغ نشده و مطمئن باشید کسر امتیاز قطعی خواهد بود و تردیدی در آن وجود ندارد.

او با بیان این که در این میان تیم‌ها حق اعتراض دارند، تصریح کرد: تیم‌ها می‌توانند تقاضای تجدید نظر کنند، ولی پاسخ ما این است که رای قانونی صادر شده و کمیته‌ استیناف نیز آن را تایید کرده است.

رییس کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال افزود: حتی اگر چنین نامه‌ای به فدراسیون رسیده باشد ابتدا باید به ما ابلاغ شود. بدون استناد به قانون هیچ کاری را نمی‌توان انجام داد. بحث کسر امتیاز نیز کاملا قاطعانه صورت گرفته و اگر قرار بر بررسی مجدد باشد، باید محترمانه و در چارچوب قانون صورت پذیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها