متولدین فروردین: روزهای خوبی را می‌گذرانید؛ بدون شک برنامه‌ای که برای سال جدید داشته‌اید در این رضایت‌مندی بسیار موثر بوده است. این شیوه را در زندگی شخصی و خانوادگی هم اجرا کنید و برای اوقاتی که در محل کار نیستید برنامه داشته باشید.
کد خبر: ۵۶۸۴۷۷

متولدین اردیبهشت: آرزوهای دور و دراز و آنچه می‌دانید دست‌نیافتنی است، شما را از واقعیت‌های زندگی دور می‌کند. باید یاد بگیرید جور دیگری به زندگی نگاه کنید. واقع‌بینی را با تسلیم شدن به واقعیت‌ها اشتباه نگیرید. دلگیری از دیگران راه‌حل مناسبی برای مشکلات زندگی نیست. باید به خودتان باز گردید.

متولدین خرداد: همیشه راه‌های میانبر راه‌های بهتری نیست. رسیدن به هدف‌هایی که در زندگی کاری و خانوادگی دارید به تأمل بیشتری نیاز دارد. بلند پرواز نباشید. توکل‌تان را بیشتر کنید و در تقسیم‌بندی زمان برای کارهای مختلف دقت بیشتری داشته باشید.

متولدین تیر: شاهد موفقیت‌های بیشتری در کار و زندگی خواهید بود البته با این شرط که به گذشته بیش از آنچه که لازم است، اهمیت ندهید. باید بیاموزید برای خودتان زندگی کنید. انسان‌ها بزرگ می‌شوند و باید مسیر زندگی خودشان را بروند. آموخته‌ها همیشه اندوخته ارزشمند زندگی ما هستند.

متولدین مرداد: عجله نکنید، قدری آرام‌تر باشید. قدری ‌آرام‌تر تصمیم بگیرید. تا به حال بارها از عجول بودن صدمه دیده‌اید، اما باز هم ادامه می‌دهید. استرس را از خود دور کنید. یادتان باشد حرف دل را نزد هر کسی نمی‌توان گفت. خودداری و تأمل زیاد، بیشترین کمک را به شما خواهد کرد.

متولدین شهریور: راز نگهداری از خصوصیات خوب انسان‌هاست، اما یادتان باشد افراط در هر زمینه‌ای می‌تواند مشکلاتی به وجود آورد. پس همیشه جانب اعتدال را نگه دارید. در کارهایتان مشورت با دیگران را ندیده نگیرید. هیچ انسانی کامل نیست و نباید خود را از دانش و تجربه دوستان و آشنایان محروم کند.

متولدین مهر: این که با همکاران و دوستان و اقوام روابط خوبی دارید یکی از نقاط قوت شخصیت شماست، اما به خاطر داشته باشید در عین دوستی باید حد و حدود افراد را هم نگه داشت. گاهی یک شوخی نابه‌جا می‌تواند به روابط خوب ما آسیب وارد کند. قدری هم به فکر پس‌انداز کردن بخشی از درآمدتان باشید.

متولدین آبان: سعی کنید آن گونه که خودتان مایلید و می‌پسندید زندگی کنید. اجازه ندهید حرف و نگاه مردم مسیر زندگی‌تان را تغییر دهد. دغدغه آینده را نداشته باشید. کدام زندگی بدون مشکل بوده که شما تا این حد نگران حال و وضع اطرافیان هستید؟ به فکر خودتان هم باشید.

متولدین آذر: داشتن آرامش در زندگی کاری و خانوادگی خوب است، اما باید حدی برای آن تعریف کرد. اگر کار به بی‌خیالی و بی‌تفاوتی بکشد معلوم می‌شود راه را اشتباه طی کرده‌اید. سفری در پیش دارید. هم می‌توانید از آن لذت ببرید و هم می‌تواند به استرسی در زندگی‌تان تبدیل شود. از همین حالا برای آن فکری بکنید.

متولدین دی: با کمی دقت، می‌توانید از فرصت‌های زندگی بیشترین استفاده را ببرید. به نظم قدری بیشتر اهمیت دهید و برای امور جاری برنامه داشته باشید. می‌توانید نقش موثرتری در زندگی و محیط کارتان ایفا کنید، فقط لازم است خودتان را باور کنید.

متولدین بهمن: مانند متولدین شهریور باید به موضوع مشورت با اطرافیان بیشتر اهمیت دهید. از ریسک کردن در کارهای اقتصادی نترسید، اما رعایت احتیاط را هم بکنید. در محیط خانه کم‌حرف شده‌اید برای این مورد هم باید راه‌حلی بیابید.

متولدین اسفند: این روزها ذهن‌تان سخت درگیر است. به خودتان فرصت دهید. با تأمل تصمیم بگیرید، اما وقتی به نتیجه رسیدید، تصمیم‌تان را مخفی نگه ندارید. آن‌طور که فکر می‌کنید صحیح است عمل کنید. در مسائل مالی ریسک نکنید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها