jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۰۹۶۰۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

کتاب کوچولو

شیر و گربه

بچه‌های مهربان و کتابخوان، مطلب بالا قسمتی از قصه شیر و گربه بود و شما برای فهمیدن ادامه داستان باید این کتاب را که از مجموعه داستان‌های پروین اعتصامی است، بخوانید.

مولف: فرشته رامشینی

تصویرگر: طاهره رضایی

ناشر: آبشن 1391

قیمت: 800 تومان

نازنین و کفشدوزک

«نازنین توی حیاط خانه‌شان در کنار باغچه زیبا و پر از گل، لی‌لی بازی می‌کرد. خوشحال و سرحال بالا و پایین می‌پرید و لذت می‌برد. او این بازی را خیلی دوست داشت. در موقع بازی جانور کوچک و بامزه‌ای را دید که روی زمین راه می‌رفت. بدنش قرمزرنگ بود و چند تا خال سیاه روی آن داشت. با خودش گفت: این چه موجودی است؟...»

راستی شما می‌توانید بگویید نازنین با چه موجودی برخورد کرده است؟ دنباله ماجرای این دختر کوچولو را در این کتاب بخوانید و لذت ببرید.

نویسنده: رضا بهنام

ناشر و تصاویر: نیک‌پی 1390

قیمت: 600 تومان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر