Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۵۰۹۶۰۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۱  |  ۱۹:۰۰

کتاب کوچولو

شیر و گربه

بچه‌های مهربان و کتابخوان، مطلب بالا قسمتی از قصه شیر و گربه بود و شما برای فهمیدن ادامه داستان باید این کتاب را که از مجموعه داستان‌های پروین اعتصامی است، بخوانید.

مولف: فرشته رامشینی

تصویرگر: طاهره رضایی

ناشر: آبشن 1391

قیمت: 800 تومان

نازنین و کفشدوزک

«نازنین توی حیاط خانه‌شان در کنار باغچه زیبا و پر از گل، لی‌لی بازی می‌کرد. خوشحال و سرحال بالا و پایین می‌پرید و لذت می‌برد. او این بازی را خیلی دوست داشت. در موقع بازی جانور کوچک و بامزه‌ای را دید که روی زمین راه می‌رفت. بدنش قرمزرنگ بود و چند تا خال سیاه روی آن داشت. با خودش گفت: این چه موجودی است؟...»

راستی شما می‌توانید بگویید نازنین با چه موجودی برخورد کرده است؟ دنباله ماجرای این دختر کوچولو را در این کتاب بخوانید و لذت ببرید.

نویسنده: رضا بهنام

ناشر و تصاویر: نیک‌پی 1390

قیمت: 600 تومان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر