jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۴۸۸۰۷۳ ۲۷ تير ۱۳۹۱  |  ۱۵:۲۸

تیراندازی خونین در شهر تورنتو کانادا موجب کشته شدن یک دختر نوجوان و یک مرد جوان شد و همچنین 19زخمی برجای گذاشت.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از یورونیوز، حادثه در حالی رخ داد که حدود 200 نفر در یک جشن بزرگ جمع شده بودند.

بنا بر شواهد، اختلاف نظر میان چند نفر از حاضران باعث دعوا و تیراندازی متقابل شده است. اما به گفته پلیس همه زخمی شدگان بر اثر اصابت گلوله مجروح نشده اند. یک نوزاد و دو زن باردار نیز در بین زخمی شدگان هستند.
 
رییس پلیس تورنتو که از وسعت این حادثه متأثر است ضمن توضیح درمورد پیامدهای آن و کشته شدن بیگناهان، می گوید در طی 35 سالی که پلیس است ، این شدید ترین حادثه خشونت بار مسلحانه ای است که به خاطر می آورد.
 
پلیس در جستجوی جمع آوری اطلاعات و شناسایی عاملان تیراندازی است که دو نفر یا بیشتر تخمین زده می شود. یک نفر هم در همین ارتباط توسط پلیس کانادا بازداشت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر