jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۵۲۵۹۲   ۲۹ دی ۱۳۹۰  |  ۱۶:۱۱

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به 790 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار نیز به 73870 تومان رسید.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه در بازار به 790 هزار تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به 800 هزار تومان رسید.

نیم سکه در بازار امروز 390 هزار تومان و هر ربع سکه نیز 200 هزار تومان قیمت دارد. در این بخش قیمت سکه های گرمی هم 98 هزار تومان اعلام شده است.

قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز با افزایش قابل توجه در روزهای گذشته، طی امروز به 73 هزار و 870 تومان رسید و هر اونس طلا نیز در بازارهای جهانی بین 1662 تا 1664 دلار در نوسان است.

همچنین هر دلار نیز امروز در بانک 1129 تومان و هر پوند نیز 1742 تومان اعلام شده است. قیمت بانکی یورو هم 1451 تومان است.

طی روز گذشته هر دلار در بازار آزاد تهران 1730 تومان فروخته شد در حالی که بانک مرکزی در تلاش است تا این قیمت را در مرز 1400 تومان تثبیت کند و این موضوع در تابلوی صرافی ها به چشم می خورد.

با اینکه هر یورو امروز پنج شنبه در بانک 1451 تومان اعلام شده است اما دیروز در بازار آزاد تا 2240 تومان نیز فروخته شد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر