اگر شما هم از کاربرانی باشید که از نوشتن مداوم نام خودتان در زیر ایمیل‌های ارسالی خسته شده ‌باشید، مطمئنا استفاده از نرم‌افزار Presto برایتان لذت‌بخش خواهد بود.
کد خبر: ۴۵۲۳۴۸

 این نرم‌افزار با قابلیت تکمیل خودکار جملات پرکاربرد شما، این امکان را برایتان فراهم می‌کند تا به‌جای تایپ کامل عبارات تکراری تنها با نوشتن مخفف یا بخشی از آنها کل عبارت مورد نظر را تایپ شده تحویل بگیرید! به‌این ترتیب اگر به‌عنوان اپراتور در واحد پشتیبانی فعالیت دارید و مدام باید عبارت خوشامدگویی را برای مخاطبانتان بنوسید، یا در انجام امور دفتری فعالیت دارید و با تایپ نامه‌ها با محتوای تکراری سروکار دارید، می‌توانید از این نرم‌افزار کمک بگیرید. نرم‌افزار Presto می‌تواند ساعت‌ها در وقت شما صرفه‌جویی کند و تایپ کردن با نوشتن مخفف عبارات را نیز برایتان لذت‌بخش کند.

به گفته سازندگان این برنامه، می‌توانید تمام زبان‌ها را در این برنامه به‌کار بگیرید و در بیش از 99درصد برنامه‌های فعلی سیستم‌عامل مک نیز می‌توانید از این نرم‌افزار استفاده کنید.

استفاده از این نرم‌افزار نیز کاملا رایگان است و می‌توانید جدیدترین نسخه آن را با حجم کمتر از 3 مگابایت از لینک زیر دانلود کنید:

http:‌/‌‌/‌download.adnx.com‌/‌Presto.dmg

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها