jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۵۰۳۴۸   ۱۴ دی ۱۳۹۰  |  ۱۹:۰۰

دقت،هوشیاری و احتیاط یک شهروند و همچنین حضور بموقع پلیس باعث شد 2 مرد که سودای سرقت از یک طلافروشی را در سر پرورانده بودند،در اجرای نقشه‌شان ناکام شوند و به دام بیفتند.

چندی قبل، شب‌هنگام که خیابان‌ها خلوت و همه جا ساکت و آرام بود، یکی از شهروندان استان زنجان هنگام عبور از خیابان، صدای مشکوکی را شنید که از یک مغازه به گوش می‌رسید. او بعد از دقت کردن فهمید 2 نفر داخل مغازه با پتک به جان گاوصندوق افتاده‌اند و در تلاش هستند تا آن را باز کنند. این شهروند که مطمئن بود شاهد یک صحنه دزدی است، به این فکر افتاد که هرچه زودتر باید پلیس را از این واقعه مطلع کند و مانع رسیدن سارقان به خواسته‌شان و فرار از صحنه جرم شود.

در همین میان یک خودروی گشت پلیس از دورنمایان شد و شهروند هوشیار بسرعت خودش را نزد آنها رساند و هر آنچه را که دیده بود، شرح داد. به این ترتیب، ماموران نزدیک رفتند تا ببینند ماجرا از چه قرار است آنها فهـــــمیدند عـــــلاوه بر 2 سارق، متهمان دیگری هم بیرون مغازه کشیک می‌دهند تا مانع دستگیری همدستان‌شان شوند. ماموران بسرعت وارد عمل شدند و دزدان با مشاهده پلیس پا به فرار گذاشتند. آنها اگرچه موفق شدند بگریزند، ولی در ارتکاب دزدی ناکام ماندند. در واقع هوشیاری و احتیاط آن شهروند باعث شد نتوانند نقشه‌شان را با موفقیت پیش ببرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر