jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۹۳۴   ۲۳ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

دزد حرفه‌ای که پس از آزادی از زندان ،اموال 70 دستگاه خودروی پراید و پژو را دزدیده و قصد سرقت از مشتریان بانک‌های کرج را داشت، دستگیر شد.

به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش ماموران کلانتری 17 مهرویلای کرج ازطریق تماس مردمی اطلاع یافتند یک دزد سابقه دار که بتازگی اززندان آزاد شده، قصد دارد از مشتریان بانک‌ها سرقت کند.

ماموران با دریافت این خبر،بانک‌هایی را که احتمال وقوع سرقت در آنجا وجود داشت، زیر نظر گرفتند تا این که مشاهده کردند دزد سابقه دار وارد یکی از بانک‌های میدان مادر شد؛ اما با توجه به شلوغی بانک، محل را ترک کرد و چند خیابان پایین تر وارد بانک دیگری شد.

او پس از دقایقی از آن بانک نیز بیرون آمد و در خیابان پرسه می‌زد تا این که به یک خودروی پژو که در حاشیه خیابان متوقف شده بود، نزدیک شد و در آن را باز کرد و در حال سرقت اموال درون خودرو بود که ماموران او را دستگیر کردند.

متهم با انتقال به کلانتری 17 مهرویلای کرج در بازجویی‌‌ها به سرقت اموال 70 دستگاه خودرو اعتراف کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر