jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۳۵۸۶۰   ۲۷ مهر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۰۵

پروانه نمایش «خیابان‌های آرام» در حالی صادر شده است که به گفته کارگردانش، این فیلم بدون تبلیغ اکران می‌شود. به گزارش ایسنا، کمال تبریزی با اعلام خبر اکران فیلم خیابان‌های آرام بعد از «سعادت آباد» در گروه سینمایی آزادی، از زمان نامناسب برای نمایش عمومی این فیلم گلایه کرد و افزود: به تهیه کننده و پخش‌کننده خیابان‌های آرام هم اعلام شده که حق هیچ‌گونه تبلیغی، نه در سطح شهر و نه در رسانه‌ها را نداریم که تصمیمی بسیار عجیب است.

در تماس خبرنگار ما با علیرضا سجاد پور، مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی معاونت سینمایی، او از تایید یا تکذیب این خبر پرهیز کرد و گفت: شرایط اکران فیلم خیابان‌های آرام به تهیه‌کننده و پخش‌کننده آن ابلاغ شده است.

فیلمبرداری خیابان‌های آرام به شکل کامل در کشور ارمنستان انجام شده و نیکی کریمی در آن در نقش خبرنگار برنامه‌ای تلویزیونی جلوی دوربین رفته است. حسن معجونی، لعیا زنگنه، محمدرضا فروتن و رضا داوودنژاد از دیگر بازیگران فیلم کمال تبریزی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر