100 کیلومتر سرعت در 4/7 ثانیه

یکی از خودروهای جوان پسند و دوست داشتنی اروپا که مدتی است آن را در خیابان های ایران هم می بینیم ، پژو 206است. این خودروی کوچک و زیبا در حال حاضر یکی از مدلهای مورد علاقه مردم
کد خبر: ۳۳۶۴۳
سراسر اروپاست و از زمان معرفی آن به تمام دنیا در سال 1998 تا امروز چیزی نزدیک به 3 میلیون و 300 هزار دستگاه آن فروخته شده است ؛ البته باید بازار امریکا را کنار گذاشت.
چون از 20 سال پیش تا امروز، فرانسوی ها و بخصوص پژو علاقه ای به فروش محصولاتشان در امریکا نداشته اند.
اما خودروی مورد بحث ما مقدار زیادی با پژوهایی که در خیابان می بینید، فرق می کند.
این پژو 206 برخلاف ظاهر آرامش ، مثل یک اسب رام نشده ، سرکش است.
از پهلو که به آن نگاه کنید فقط یک در می بینید و اگر کاپوت جلوی آن را بالا بزنید چشمتان به یک موتور پرقدرت می افتد که بزرگتر از موتور معمولی 206 است.
این مدل R3است و چیزی نزدیک به 175 اسب بخار قدرت دارد، یعنی 80 اسب بخار بیشتر از مدلهای معمولی.
در این مدل با فشردن پدال گاز، هر 4 چرخ همزمان به آسفالت فشار می آورند و ماشین به سرعتهای بالا نزدیک می شود.
با پژو 206 مدل R3 شما برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت از حالت سکوت فقط 4/7 ثانیه وقت لازم دارید؛ البته این را هم به یاد داشته باشید که 206 مدل R3موتوری 4 سیلندر با حجم 2000 سی سی دارد که می تواند تا 7300 دور در دقیقه بالا برود. داخل این خودرو نیز کمی با 206 های قدیمی فرق کرده است.
با یک نگاه ساده می توانید بفهمید که R3 206 داشبورد اسپرتی تری دارد؛ همچنین یک فرمان خوش دست با یک اهرم تعویض دنده راحت ، همه چیز را برای سواری پرشتاب آماده می کند، این خودرو به این زودی ها در خیابان های تهران دیده نمی شود، اما به هر حال اگر چنین خودرویی دیدید، لطفا هوس نکنید که با یک 206 معمولی مسابقه بدهید.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها