jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۱۱۹۸   ۱۷ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

پس از مدت‌ها راحت خوابیدم

دایی: نباید دچار غرور شویم

گروه ورزش: فاتح بزرگ دربی 68 علی دایی بود که با تدابیر مؤثرش در نیمه دوم دربی، نقش مهمی در پیروزی قرمزها ایفا کرد. این نتیجه بیشتر از همه به خود دایی چسبید تا جایی که وی عنوان کرد با پیروزی در این بازی بعد از مدت‌ها در فوتبال به آرامش رسید. سرمربی پرسپولیس افزود: «پس از دربی توانستم براحتی بخوابم و مدت‌ها بود که چنین آرامشی را تجربه نکرده بودم. این پیروزی روحیه جدیدی به بازیکنان داد. بسیار خوشحالم که تمام مردم ایران از این نتیجه راضی بودند.»

دایی که باید تیمش را برای بازی روز سه‌شنبه با ایران‌جوان بوشهر آماده کند، نگران این است که شاگردانش جام حذفی را با غرور آغاز کنند: « بازیکنان ما نباید با پیروزی برابر استقلال در دربی مغرور شوند. ما اگر برای همین بازی با ایران‌جوان تلاش مضاعفی از خود نداشته باشیم، از جام حذفی کنار خواهیم رفت و این می‌تواند بزرگ‌ترین شکست ما در پیشبرد اهدافمان باشد.»

دایی گفت: «هدف ما صعود به لیگ قهرمانان آسیاست و نیم نگاهی نیز به رتبه‌های بالاتر خواهیم داشت. از این رو هیچ بازیکنی حق ندارد احساس آرامش و کم‌کاری کند. ما اکنون در اول راه هستیم و باید تلاش بیشتری انجام دهیم تا حریفانمان را مغلوب کنیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر