jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۸۴۲ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 71 22139070

00/7 صبح تهران (زنده)
15/9 در استان (1)
این برنامه مشکلات شهرها و شهرک‌های حاشیه‌ای تهران را با حضور اهالی  بررسی می‌کند و سپس در گفتگو با مسوولان مرتبط در این زمینه، سعی دارد با طرح این مسائل آنان اقدام به رفع معضلات کند.
55/9 سیب (زنده)
در این برنامه کارشناسان پزشکی و اجتماعی به پاسخ سوالات و بررسی مشکلات اهالی تهران می‌پردازند.
10/11 تا نیایش (زنده)
15/12 روزهای زیبا (تکرار)
05/13 رنگین‌کمان (زنده)
50/14 گزارش ورزشی (زنده)
پخش مستقیم مسابقه فوتبال استیلآذین و تراکتورسازی
55/16 به خانه برمی‌گردیم (زنده)
خانم دکتر معین‌الغربا (روانپزشک: پنهان‌کاری همسران)، خانم داریانی (آموزش گلسازی)، آشپزی (علوی)، یک عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح تحول اقتصادی
00/19 پلیس دریایی
00/20 تهران 20 (زنده)
35/21 سینما 5
نمایش فیلم سینمایی فداکار/ به کارگردانی: گابریل ماکسینو/ با بازی: ویل اسمیت و رزا ریو داوسون: بن تامس به آمبولانس زنگ می‌زند و می‌گوید در حال مرگ است( !به گذشته برمی‌گردیم) یک کارمند اداره مالیات در مورد رسیدگی به وضعیت مالیاتی افراد سرکشی می‌کند، اما او این افراد را قبلا معاینه کرده و سراغ افرادی می‌رود که بیماری خاصی دارند و در انتظار پیوند یکی از اعضایشان هستند، او با دختری به نام امیلی آشنا می‌شود که در انتظار پیوند قلب است، اما نوع گروه خونی و شرایطش طوری است که احتمال کمی وجود دارد اهدا کننده‌ای برایش پیدا شود و یا این که امیلی در فهرست انتظار قرار دارد و امیدی به بهبودش نیست، ناگهان...
40/00 زندگی، به شرط خنده
30/1 کاوش
00/2 شهر‌آشنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر