jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۲۲ ۲۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۰۰

باشگاه مطبوعات علمی

Acta Paediatrica

مبحث اطفال یکی از بخش‌های مهم علم پزشکی بالینی را به خود اختصاص داده و مجلات بسیاری را می‌توان یافت که به چاپ مقالات جدید در این زمینه می‌پردازند.

این مجله موضوعات مختلفی را شامل می‌شود که از آن دسته می‌توان به پزشکی نوزادان، رشد و نمو کودک، پزشکی نوجوانان، حفظ سلامت کودک و محیطی که کودک در آن زندگی می‌کند، بهداشت روان کودکان و سلامت کودک در کشورهای درحال توسعه اشاره کرد.

این مجله ماهانه منتشر می‌شود. برای کشورهای درحال توسعه این امکان فراهم شده تا بتوانند از طریق اینترنت به مقالات موجود در این مجله دسترسی داشته باشند.

پس فرصت را از دست ندهید و هرچه زودتر نگاهی به مقالات چاپ شده در این مجله بیندازید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر